D. Prošková: "Štěstí, neštěští, láska, pěstounství."
Kniha o jedné pěstounské rodině, skrz kterou se dozvíte spoustu věcí i o sobě, vlastních kořenech, vztahu k lidem a míře vlastní tolerance. Všechny příběhy jsou zpracovány velmi osobně a zasvěceně, a vyplývá z nich, že každý pěstoun může být dobrým pěstounem. Je v ní naděje a povzbuzení…
Knihu si lze objednat zde
http://www.nln.cz/domu/vyhledavani?search=%C5%A0t%C4%9Bst%C3%AD%2C+ne%C5...
- Blog uživatele Tereza
- Pro psaní komentářů se přihlašte

Poslední komentáře
12 let 48 týdnů zpět
12 let 49 týdnů zpět
12 let 50 týdnů zpět
13 let 23 min zpět
13 let 5 dnů zpět
14 let 18 týdnů zpět
14 let 35 týdnů zpět
14 let 37 týdnů zpět
14 let 37 týdnů zpět
14 let 38 týdnů zpět