Nejlepší fotografie přírody přinese výhru dětem z dětského domova nebo pěstounské rodiny

Děti z dětských domovů a pěstounských rodin se mohou zapojit do letní fotografické soutěže ING Bank Fondu Nadace Terezy Maxové dětem a vyhrát peněžitou odměnu. Tématem je příroda, a fotografie tak nesmí obsahovat záběry lidí. Každý domov nebo pěstounská rodina se může zapojit s jedním dílem.

„Téma příroda a její krásy se v letním prázdninovém období nabízí samo. Využili jsme ho a připravili pod hlavičkou našeho ING Bank Fondu NTMd fotografickou soutěž pro děti o finanční odměny. Všechny děti rády ve svém světě pátrají a objevují a věřím, že ze své perspektivy přinesou neotřelý pohled i prostřednictvím hledáčku fotoaparátu. Již teď se těším na zajímavé soutěžní příspěvky,“ komentuje soutěž Libor Vaníček, ředitel retailové části ING Bank ČR.

Termín pro doručení prací na adresu Nadace Terezy Maxové dětem je 14. září 2012. O vítězných pracích rozhodnu zaměstnanci ING Bank a Nadace Terezy Maxové dětem. Výherci budou oznámeni v říjnu letošního roku. Více informací a pravidla soutěže naleznete na http://www.ingcbf.cz/

Doručovací adresa:
Nadace Terezy Maxové dětem
Plzeňská 5b
150 00 Praha 5

Převzato z http://www.terezamaxovadetem.cz/o-nadaci/novinky/279-Nejlepsi-fotografie...