OSOBNÍ ZKUŠENOST S ADOPCÍ - ptejte se mne, na co chcete (T. N. Štolbová, Brno)

08.10.2016

MÍSTO KONÁNÍ: Brno, Sluneční dům, Trávníky 31, Černá Pole

Chcete se setkat a popovídat si s ženou, která jako dítě sama prošla kojeneckým ústavem, dětským domovem a poté adopcí? Chcete více porozumět zkušenosti dítěte s náhradními rodiči a pochopit, jak složité a bolestné je pro dítě ztratit jistotu rodiny? Pokud ano, nabízím vám setkání s psychoterapeutkou, matkou tří dětí a autorkou knihy Dcera padajícího listí, která toto vše prožila a popsala ve své knize. Budete mít možnost vyslechnout si vybrané úryvky z knihy a ptát se na vše, co vás zajímá a co vám může pomoci na vaší cestě pěstounstvím nebo adopcí.

www.psychoterapie-brno.info
http://www.psychoterapie-brno.info/kontakt/

DATUM konání: 8.10. 2016

DÉLKA: 10-16h

CENA: 1500 kč

O LEKTORCE:

Tereza Nagy Štolbová pracuje jako psycholožka a psychoterapeutka, supervizorka a lektorka seminářů pro organizace doprovázející pěstouny. Věnuje se tématům vztahová vazba (attachment), dítě a rané trauma, mateřství. V terapeutické praxi se věnuje rodinné, partnerské a individuální psychoterapii. Dlouhodobě se zabývá terapií poruch příjmu potravy a sebepoškozování. Věnuje se také psychoterapii žen, které potřebují podporu v rané fázi mateřství, žen, které prošly náročným porodem, těžko se sžívají s mateřstvím, hledají cestu k výchově svých dětí.

Spolupracuje na konfereních pro pěstouny nebo seminářích s následujícími doprovázejícími organizacemi: Děti patří domů, Slezská diakonie, Centrum sociálních služeb Ostrava, Centrum psychologické pomoci, Rodina sv. Zdislavy.

Sluneční dům, Trávníky 31, Brno – Černá Pole

email: terezka.stolb@gmail.com

mobil: 775912295

facebooková stránka knihy DCERA PADAJÍCÍHO LISTÍ:

www.facebook.com/dcerapadajiciholisti

Profesní profil na Psychoprofi:

www.psychoprofi.cz/tereza-nagy-psychoterapeut.html